Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет магазин оригінальних сонцезахисних окулярів №1
0
Мій кошик

Фeшн

Немає товарів

Створюємо ідеальний вигляд разом з окулярами фешн

Сонячні жіночі окуляри фешн – один із найкращих варіантів бездоганного образу. Завдяки елегантній формі, що нагадує крила метелика, вони підходять практично усім. І хоча їх відносять до універсальних моделей, тим покупцям, які не мають змоги приміряти товар, буває важко зважитись на покупку. Тож, щоб розвіяти вагання, розберемо усі переваги при виборі цієї моделі.

Три основні причини, чому необхідно купити сонячні окуляри жіночі фешн

Оригінальна безоправна форма лінз допоможе візуально збільшити очі, додати особливого шарму. Особливість цієї моделі у тому, що лінзи ближче до перенісся звужуються, а в напрямку до вилиць розкриваються.

Магазини Maltina accessories пропонують неймовірно красиві жіночі окуляри сонячні фешн. Для того, щоб не розгубитись під час вибору, розглянемо основні критерії за зовнішніми ознаками:

  1. Колір лінзи. Обрати можна між фіолетовою з градієнтом та коричневою з градієнтом. Пам’ятайте, що фіолетові лінзи здатні знижувати яскравість, проте не дуже добре справляються зі зниженням відблисків. Коричневі, у свою чергу, надають чудову контрастність і підходять під будь-які умови освітлення. Проте при виборі слід враховувати власні риси обличчя, звернути увагу на колір шкіри та очей.
  2. Колір оправи. В цих моделях він золотий. На переніссі золотиста пряма лінія, що з’єднує лінзи. Також на деяких моделях присутнє мінімальне оздоблення по боках у вигляді маленького листочка з камінчиком.
  3. Металева основа. Виготовлена з якісного металу оправа чудово прилягатиме до голови та забезпечить відчуття комфорту.

Модні жіночі окуляри від сонця – це не тільки неодмінний атрибут стилю, а також надійний захист від ультрафіолетових променів. Тому при виборі кожна дівчина повинна звертати увагу й на такі характеристики, як пропуск світла..

Загалом усі окуляри ділять на категорії, в залежності від здатності пропускати ультрафіолетові промені:

  • 0 категорія – пропуск світла від 80 до 100%
  • 1 категорія – від 80 до 43%
  • 2 категорія – 43-18%
  • 3 категорія – 18-8%
  • 4 категорія – 8-3%.

У нашому випадку є можливість обрати модель фешн із 1 або 2 категорією світлопропускання. Тож необхідно визначитись для яких випадків знадобиться аксесуар. Окуляри із 1 категорією підійдуть для неактивного сонця, в той час, як фільтри 2 категорії не пропускатимуть яскраві прямі проміння ультрафіолету.

Найважливіший показник при виборі любого товару – якість матеріалу. Продукція Maltina accessories виготовляється із найкращий складових. Лінзи виконуються з оптичного полімеру преміум класу та якісного металу. До того ж дизайн кожного виробу не залишить нікого байдужим.

Як вигідно купити окуляри фешн сонячні жіночі, й мати неперевершений вигляд

У магазинах Maltina accessories не тільки хороший товар, а ще й чудові ціни. Придбати бажану модель особливо вигідно під час літнього розпродажу. Тоді ціни падають до мінус 30 відсотків. Замовити сонячні окуляри жіночі фешн можна на сайті, або ж завітавши в один із фірмових магазинів. До того ж до кожної пари окулярів гарантований подарунок – якісний твердий футляр та спеціальна протирка. Доставка відбувається по всій території України.

Цей аксесуар стане незамінним доповненням вашого вигляду. Одягнути окуляри фешн можна як і під плаття, так і під джинси, на офіційні заходи й на вечірки. Вони захистять очі від яскравих променів, та допоможуть краще бачити під час керування автомобілем. Пам’ятайте, виглядати стильно просто, головне підібрати актуальні окуляри.

Вгору