Продавець: Фізична особа-підприємець Бєлік Ірина Вячеславівна, яка займається продажем Товарів за допомогою використання Інтернет-магазину, з одного боку, і
Покупець: будь-яка фізична особа, фізична особа-підприємець, юридична особа, що діє на підставі цивільної або господарської правосуб'єктності, яка виявила бажання придбати Товар за допомогою використання Інтернет-магазину, з іншого боку, надалі іменовані - Сторони, приймає такі Умови обміну і повернення Товару

1.1. У разі, якщо Товар не відповідає тій комплектації або має інший вигляд, або Покупець з інших причин хоче обміняти або повернути Товар, який був придбаний при оформленні замовлення на Сайті, який розташований за адресою [maltina.com.ua], Покупець має право в момент отримання Товару або у термін не більше 14 діб:
1.1.1. обміняти його на аналогічний Товар іншого розміру, форми, габариту, комплектації тощо;
1.1.2. відмовитися від прийому Товару і вимагати повного повернення сплачених грошовий коштів.
1.2. У разі виявлення різниці в ціні при обміні Товару Покупець проводить необхідний перерахунок з Продавцем.
1.3. Вимога Покупця про обмін або повернення Товару підлягає задоволенню, якщо Товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, з моменту отримання товару пройшло не більше 14 діб та за наявності доказів придбання Товару у цього продавця (чек, рахунок-фактури, квитанції про оплату або іншого документа такого роду).
1.4. Грошові кошти повертаються Покупцю на рахунок протягом трьох банківських діб.
1.5. Всі витрати з обміну або повернення Товару несе Покупець.
1.6. Обмін (повернення) Товару здійснюється з урахуванням положень Програми №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

2. Реквізіти Продавця
Фізична особа-підприємець: Бєлік Ірина Вячеславівна; код ЕГРПОУ: 2829508481; телефон:
+380686379048; електронна пошта: maltina.office@gmail.com