Для чого потрібен захист від ультрафіолету?


Очі від нього захистити потрібно з різних причин. Якщо перебувати на сонці помірно, можна отримати певну дозу вітаміну Д, який починає вироблятися в таких умовах. Але очі в цьому випадку можуть постраждати. Серед основних негативних впливів ультрафіолетового випромінювання на очі можна відзначити:

Підвищений ризик розвитку катаракт, при якій кришталик в оці починає мутнеть. Якщо своєчасно не вжити жодних заходів, все може закінчитися втратою зору або дуже серйозними порушеннями.
Негативний вплив на шкірні покриви, які розташовані навколо очей. Постійний вплив променів призводить до утворення зморшок передчасно. Паралельно можуть розвиватися пігментні плями і інші подібні дефекти шкіри.
Є ризики виникнення опіку сітківки або рогівки, що викликає серйозний дискомфорт і больові відчуття. Особливо високі ризики розвитку даної проблеми у тих, хто активно займається лижами, іншими видами зимового спорту, ігноруючи спеціальний захист.

Купити сонцезахисні окуляри - значить зберегти здоров'я очей


Якщо купити окуляри від відомого виробника, можна розраховувати на отримання повного набору захисних переваг. Головне вибрати перевірений інтернет-магазин, Співробітники якого допоможуть зорієнтуватися в асортименті, знайти кращу модель під конкретні потреби. Захист здоров'я від різноманітних проблем стає основною функцією очок. Вони рятують від ультрафіолету.