Сонцезахисні окуляри є обов'язковим аксесуаром для багатьох людей, тому що вони забезпечують захист від негативного впливу ультрафіолету, допомагають створити привабливий образ, надати йому додаткову родзинку. У 2022 році, як і будь-якого іншого часу, існують певні тренди в даній сфері. Якщо в них розібратися, неважко буде зрозуміти які окуляри в моді 2022 року. Це своєрідна гарантія здійснення вдалого вибору, який порадує красою, практичністю та масою інших переваг.

Які окуляри модні у 2022 році?


Якщо говорити про останні тенденції у цій сфері, то не можна не відзначити мінімалістичні оправи, виготовлені з металу. Це дуже затребуване рішення, яке вибирають багато популярних людей. Також модною є прозора оправа, яка виглядає максимально привабливою практично в будь-яких умовах. Це універсальне рішення, яке не привертає зайвої уваги і водночас підходить різним чином. Звернути увагу на прозорі оправи фахівці рекомендують тим, хто віддає перевагу різноманітним стилям у своєму гардеробі.

Додатковим аксесуаром для окулярів цього року є прикраси у вигляді ланцюжків. У 2022 році мода на доповнення до окулярів вийшла на свій пік. Оправи додатково прикрашають дуже багато, що надає образу цікаву особливість, дозволяє продемонструвати наявність гарного смаку.

Основний акцент на мінімалістичність


Останнім часом наймодніші сонцезахисні окуляри – це моделі з мінімалістичним стилем. Його активно просувають багато дизайнерів відомих брендів. Вони пояснюють таке рішення тим, що настав час відмовлятися від усього зайвого, що відвертає увагу від самої людини. Більшість відомих компаній останнім часом випустили у своїх лінійках безліч таких моделей, мінімалізм яких став головною родзинкою.

Крім лаконічності дизайну, популярністю користується тренд на екологічність виробів. Модними автоматично стають окуляри, які зроблені з перероблених матеріалів. Завдяки цьому одночасно вдається створювати щось особливе та привабливе, водночас виключаючи шкоду для навколишнього середовища.

Для тих, хто цінує оригінальність, цікавим рішенням можуть стати прозорі оправи, зроблені з металу. Можна також звернути увагу на яскраві обідки з оригінальними принтами. Анімалістичні принти потрібні завдяки оригінальності.

Прозорі та бежеві оправи


Вони теж дуже популярні цього року, тому що мають такі цікаві відмінності:

  • Стильний вигляд.
  • Практичність.
  • Можливість створити гармонійний образ практично у будь-якій ситуації.
  • Особливо вони підходять для сучасних чоловіків, які мають відчуття стилю. Бежеві та прозорі оправи сонцезахисних окулярів підійдуть практично під будь-які ситуації незалежно від вибраного стилю.

Ще одним цікавим рішенням будуть і квадратні моделі. Вони часто поміщаються у металеву оправу, що є класикою. Зажаданий і нейтральний відтінок у пластикових оправах.