Щоб купити сонцезахисні окуляри з гарантією якості і отримання повного набору переваг, треба ретельно підійти до процесу вибору. Хороші окуляри захищають очі в будь-який час року, доповнюють образ і надають йому додаткову родзинку.

Вибір відповідного кольору лінз - важливий крок


Треба звертати увагу не тільки на форму і матеріал оправи, але і на характеристики лінзи. Пропонується безліч варіантів, які відрізняються відтінками. Відповідно відрізняються і їх основні параметри. Серед основних варіантів на сучасному ринку можна відзначити:

  • Сірий. Він характеризується високим ступенем светопоглощения, допомагає знизити яскравість світла при мінімальному спотворенні квітів. Варто вибрати такий варіант, якщо доводиться часто сидіти за кермом автомобіля, займатися різноманітними видами спорту на вулиці при яскравому освітленні.
  • Помаранчевий і жовтий. Це оптимальне рішення, яке дозволяє підвищити рівень контрастності при слабкому освітленні. Для катання на лижах, велосипедах, ігри в спортивному залі, наприклад, в баскетбол або гандбол такий варіант буде непоганим.
  • Коричневий. Він підвищує контрастність, тому як блокує синій спектр. Чіткість зображення підвищується завдяки таким лінз. Варто вибрати їх для активного відпочинку в горах або для риболовлі, водного спорту, велосипедів і т.д.
  • Зелений скорочує до мінімуму виникнення відблисків, підвищує контрастність при повному збереженні оптимального колірного балансу. Варто віддати перевагу зеленим лінз для гри в гольф.
  • Червоний. Він дозволяє при сонячній погоді забезпечити оптимальні показники контрастності. Це рішення для риболовлі або катання на велосипеді, водних видів спорту.

Завдяки такому різноманіттю нескладно буде прийняти адекватне рішення в кожному окремому випадку. Бажано проконсультуватися з професіоналами, щоб точно не помилитися у виборі.

Які типи сонцезахисних окулярів існують?


Пропонується безліч різноманітних стилів, що дозволяє під конкретні запити знайти щось цікаве. Для жінок останнім часом оптимальним варіантом вважаються великі оправи, які додатково забезпечують якісний захист від ультрафіолетового випромінювання. Бічний захист також буде ефективною завдяки великим лінз і щільному прилягання до голови.

У виробництві можуть використовуватися різні матеріали, серед яких пластик високого тиску, ацетат, метал і т.д. Кожен тип має свої особливості і переваги, що дозволяє підібрати оптимальний варіант. Бажано купити кілька пар, які будуть відрізнятися формою, кольором лінз, рівнем захисту і іншими характеристиками. Це дозволить забезпечити себе висококласної захистом і привабливими аксесуарами.