Сонцезахисні окуляри на сучасному ринку представлені у величезному асортименті, можуть відрізнятися формами, кольорами та іншими особливостями. Таке різноманіття допоможе завжди зробити вірний вибір. Інтернет-магазин Maltina допоможе в цьому. За посиланням maltina.com.ua нескладно буде підібрати щось цікаве.

Круглі окуляри - справжня класика


До сих пір такий формат очок залишається в тренді. Серед найпопулярніших людей, які ними постійно користувалися, можна відзначити, Елтона Джона, Джона Ленона. Зараз вони також зберігають актуальність, але можуть трохи змінюватися сучасними виробниками. Колірна гамма відрізняється різноманіттям, але серед найпопулярніших відтінків від відомих брендів можна відзначити:
• Металік.
• Ліловий.
• Рожевий.
Всі вони теплі, що дозволяють надати образу особливу родзинку. Непоганим варіантом вважаються круглі окуляри, виконані в оправі леопардового відтінку. Це ідеальне рішення для доповнення сучасного класичного образу. Поєднувати їх треба з білими або чорними речами, щоб досягти справжньої гармонії. В такому разі не буде надмірної яскравості.
Для сучасних дівчат обов'язковим атрибутом можуть виявитися рожеві окуляри, які дозволяють ненадовго немов повернутися в дитинство. Вони не тільки прикрашають образ, але також допомагають насолодитися прогулянкою в сонячну погоду, забезпечивши надійний захист очей. Класним рішенням стають моделі з нестандартними вигнутими лініями.

Окуляри-метелики


Вони також дуже популярні в даний час. Колись їх особливо активно носили знамениті італійські актриси. Завдяки ним можна було правильно підкреслити пухкі губи красиві скули. Для дівчат з такими рисами обличчя це буде ідеальне рішення, що дозволяє створити елегантний образ. Пригадується такий формат також для різноманітних вечірок. З ними можна буде навіть саму звичайну одяг зробити більш шикарною. Важко знайти більш цікавий варіант для вечірки на беру якогось водоймища або ж на яхті. У будь-якому випадку такі окуляри стануть кращим доповненням до образу.