Окуляри-лисички є на протязі багатьох років одну з найпопулярніших моделей серед голлівудських знаменитостей. Відповідно багато дівчат по всьому світу також із задоволенням користуються такими сонцезахисними окулярами. Для актрис це відмінний спосіб приховати від сторонніх очей наслідки постійних вечірок і активної роботи. Така форма відмінно імітує форму очних западин. Даний тренд популярний протягом величезної кількості років, може набувати нових рис. Інтернет-магазин Maltina дає можливість ознайомитися з такою продукцією за посиланням maltina.com.ua.

Видозмінені лисички і їх основні відмінності

Сучасні моделі таких окулярів відрізняються від традиційних моделей за деякими параметрами. Головною відмінністю став той факт, що в них застосовуються не суцільні куточки, які можуть бути порожніми. Раніше їх прийнято було заповнювати за допомогою пластикових елементів, прикрашати різноманітними квітами або камінчиками. Сучасні тенденції трохи поміняли стиль. Форма скла виходить більш підкресленою зі збереженням основної тенденції на класичні форми.
Дуже популярним варіантом на сучасному ринку стають такі лисички, які зроблені з скла цілком, не містять ніяких елементів оправи. Головне, щоб в них були присутні характерні куточки, які і відрізняють даний різновид очок від решти подібної продукції. Можна знайти моделі від відомих брендів, в яких навіть дужки виявилися порожніми.

Окуляри-лисички - кращий варіант для вечірок і подібних заходів

Сфера використання таких оригінальних очок дуже велика. Якщо придбати яскраву модель, можна буде блищати на вечірці або якомусь концентре. Серед їх основних переваг можна відзначити:
• Стильний і незвичайний дизайн.
• Непоганий рівень практичності.
• Зручність.
Завдяки всьому цьому лисички останнім часом стають все більш популярним рішенням на відповідному ринку. Вони мають масу цікавих тонкощів, які роблять їх кращим вибором для багатьох сучасних дівчат.