Як потрібно вибирати окуляри для водіїв авто?


Вони в якійсь мірі є гарантією безпеки, тому що поїздка стає більш комфортною і впевненою. Треба враховувати кілька основних особливостей виробів, щоб вибір виявився по-справжньому точним і правильним. Серед таких особливостей можна відзначити:

Бренд. Рекомендовано віддавати перевагу перевіреним виробникам, якість товарів яких стабільно високу.
Колір лінз дуже важливий. У такому випадку варто звернути увагу на сірі або темно-зелені лінзи, які дозволяють найкращим чином забезпечувати безпеку під час водіння. Краще відмовитися від яскравих лінз, які не підходять для водіння автомобіля.
Матеріал дуже важливий. Оптимальним рішенням вважається спеціальний легкий пластик, який буде прилягати до обличчя найкращим чином. Важливим моментом стає прилягання до обличчя. Додатково в конструкції для цього можуть використовуватися силіконові або гумові компоненти, які виключають передавлювання перенісся.
Рівень захисту від ультрафіолетового випромінювання. Важливо забезпечити захист від відблисків і інших подібних моментів.

Окуляри для водіння в різний час доби


Щоб з комфортом водити днем, треба придбати спеціальні окуляри. Оптимальним варіантом вважаються моделі з поляризацією, які відрізняються підвищеною контрастністю, можливістю бачити все досить яскраво.

Для темного часу доби можуть стати в нагоді окуляри з тонуванням лінз оттеночного типу. Вони дозволяють захиститися від негативного впливу від світла фар зустрічного транспорту. Можна буде придбати кращі лінзи за допомогою консультації.