Ступінь захисту являє собою важливий показник, який обов'язково потрібно враховувати при здійсненні вибору. Оптимальним рішенням вважається показник UV400 або вище. Можна звичайно знайти інформацію на маркуванні виробу, на чохлі. Цифра в цьому поєднанні символів позначає, який довжиною володіє хвиля, від якої захищають окуляри. Сучасні моделі від перевірених виробників, які купуються саме для захисту зору, повинні володіти даними показником. Якщо він буде менше, важко розраховувати на збереження зору. На очі буде негативно впливати шкідливе ультрафіолетове випромінювання.
Ступінь линзовой затіненості також відрізнятися. Даний показник позначається цифрами, починаючи з нуля і закінчуючи чотирма. Він являє собою здатність, в якій пропускаються сонячні промені через лінзи. Під час вибору в даному випадку потрібно враховувати пору року і деякі інші подібні характеристики. Наприклад, для зими можна придбати окуляри, в яких цей показник не такий високий, тому що сонце в цей час світить не так інтенсивно. Для літа краще вибрати підвищений рівень затемненности. Оптимальним варіантом стають лінзи таких кольорів:
• Темно-зелений.
• Коричневий.
• Чорний і т.д.

Як вибрати хороші сонцезахисні окуляри?


Щоб підібрати їх за ступенем захисту, треба звернутися до кваліфікованих професіоналів. В такому випадку можна буде розраховувати на доповнення образу, привнесення в нього цікавою родзинки, а також безпосередню захист здоров'я. Консультанти спеціалізованого інтернет-магазину допоможуть зорієнтуватися, знайти краще рішення під конкретний бюджет і інші запити.