Мода циклічна. Це стосується практично всього, в тому числі і сонцезахисних окулярів. Поступово повертаються вузькі окуляри, які були популярними в дев'яностих роках минулого століття. Інтернет-магазин Maltina пропонує непоганий асортимент від відомих брендів. За посиланням https://maltina.com.ua/ru/ з ним ознайомитися зможе кожен.

Особливості оправ вузьких очок


Це незвичайне рішення, яке знову стає популярним. Пік популярності таких окулярів припав на кінець минулого століття. Щоб зараз носити їх із задоволенням, треба розібратися в основних особливостях. Вони підійдуть не всім типам особи. Також доведеться звернути увагу на вибір оправи.
Оправа "котячий" око являє собою класичний варіант. Але зараз вона стала ще вже. Вибрати такий варіант можуть люди, у яких незграбні і досить вузькі особи. Завдяки ній можна візуально розширити обличчя. Дана форма вважається однією з найпопулярніших на сучасному ринку, тому багатьом йде.
Прямокутна оправа також затребувана. Вона відрізняється трохи футуристичним зовнішнім виглядом, але може ефективно використовуватися практично на кожен день. Її можуть носити дівчата, у яких особа має круглястої або овальною формою. За допомогою такого поєднання можна буде створити правильні кути.
Овальна оправа дуже цікава зовні, але важливо грамотно підібрати під неї розмір лінз. Якщо вони виявляться занадто великими, зовнішній вигляд буде не дуже привабливим. Також маленькі можуть виявитися не кращим рішенням, тому що роблять дівчину схожою на Кота Базиліо. Тому оптимальним рішенням стає середній розмір.

Вузькі окуляри - частина іміджу

Треба розуміти, що їх основною роллю стає створення цікавого іміджу. Якщо потрібно захиститися від сонця, то краще вибрати іншу модель більш закритого типу. Серед основних переваг таких окулярів від відомих виробників можна відзначити:
• Цікавий зовнішній вигляд.
• Можливість надати образу родзинку і ін.
Головне підібрати тип оправи і розмір лінз. Щоб зробити це точно, краще звернутися до професіоналів.