На сучасному ринку сонцезахисних окулярів представлений великий асортимент моделей, що відрізняються брендами та формою. Традиційно одним із найбільш затребуваних варіантів є модель авіатора. Вона вже давно стала справжнісінькою класикою, яку вибирає велика кількість людей по всьому світу. З моди вона не виходить протягом багатьох років і навряд чи щось подібне чекає найближчим часом.

Трішки історії


Названо сонцезахисні окуляри у формі краплі саме так, тому що призначалися для льотчиків. Її створили, щоб забезпечити надійний захист очей пілота від вітру та різноманітних інших негативних факторів. Але вже незабаром після винаходу окуляри стали користуватися особливою популярністю серед простих людей, які узвичаїлися. Це було зумовлено поєднанням практичності, краси та зручності. Досі їхня актуальність перебуває на високому рівні завдяки відповідним якостям.

На початку ХХ століття льотчики привертали особливу увагу, тому що людство почало активно освоювати небо. Професія на той час була незвичайною та героїчною, а самі літальні апарати слабо схожі на сучасні аналоги. Щоб убезпечити льотчиків, постаралися створити окуляри, які б захистили від негативного впливу сонячного світла, яке на великій висоті могло виявитися дуже небезпечним. Конкурс на розробку оголосили ВПС США. У 1937 році було випущено в масове виробництво перші очки такої моделі.

Основні різновиди


Окуляри крапельки можуть відрізнятися залежно від форми та деяких інших особливостей. Сучасні виробники намагаються вносити до класики додаткові зміни. Серед основних варіантів на сучасному ринку можна виділити такі моделі:

  • З подвійною оправою, які підходять для жінок, які цінують вишуканість та особливий стиль.
  • Пластикові поєднують у собі практичність та доступність, можуть кардинально відрізнятися модифікаціями та кольорами.
  • Металеві вважаються справжньою класикою, яку зазвичай обирають представники ділового середовища.
  • Можна знайти й інші цікаві моделі, у тому числі з натуральних матеріалів, зі складними оправами та ін.

Універсальність - це окуляри авіатори


Коли постає питання щодо того, для кого підійдуть такі окуляри, відповідь напрошується сама собою. Це універсальне рішення, яке може однаково підійти практично всім. Для різних типів особи вони будуть чудовим вибором. Наприклад, для людей з овальним обличчям вони виглядають просто чудово та стильно. Квадратне обличчя буде пом'якшеним у своїх рисах за допомогою таких окулярів. Непогано вони виглядатимуть і на власниках трикутних та ромбоподібних осіб.

Тут головне правильно підібрати розмір, щоб отримати від використання максимальну кількість переваг. Крапля – універсальна форма. Але важливо підібрати модель за шириною, щоб вона відповідала ширині обличчя. Якщо окуляри будуть набагато ширші або вже, то не вдасться досягти такого якісного ефекту від їх використання. Тому до вибору потрібно підійти уважно, звернувшись до перевіреного місця.